КОНКУРС за ресоре Савеза студената Правног факултета

Поштоване колегинице и колеге,

Задовољство нам је да вас овим путем позовемо на КОНКУРС за ресоре Савеза студената Правног факултета. Сви заинтересовани студенти и студенткиње који желе да се активно укључе у рад најстарије и најбројније студентске организације на Нишком Универзитету могу то учинити пријавом на овај конурс од 11.10. до 03.11.2017. године. Пријавом на конкурс пружа вам се могућност да кокуришете за један од укупно седам ресора при нашој организацији, и то:

1. Ресор за наставу, науку и праксе
2. Ресор за културу и едукације
3. Ресор за маркетинг
4. Ресор за студентску и универзитетску сарадњу
5. Ресор за спорт
6. Ресор за хуманитарни рад
7. Ресор уредништва студентског листа „Правник“

Учешће у раду једног од ова седам ресора вам пружа изванредну прилику да стекнете непроцењиво искуство из области: организације, писања поднесака, маркетинга, хуманитарног рада, журналистике... уз то, пружа вам се јединствена шанса да упознате мноштво како старијих тако и млађих колегиница и колега, као и да будете део једне од најуспешнијих студентских организација у нашој земљи.
Конкурсну документацију можете преузети, и о самим ресорима се више распитати, у канцеларији Савеза студента Правног факултета у приземљу факултета код студентског клуба, сваког радног дана у периоду од 10-14 часова.

Ваш ССПФ

ВОДИЧ КРОЗ СТУДЕНТСКО ОРГАНИЗОВАЊЕ

Студентска конференција универзитета Србије издала је Водич кроз студентско организовање. У овом својеврсном приручнику, одговоре на питања која су до сада постављали, могу наћи студенти који желе да се упознају са студентским организовањем, али и
студенти који су већ активни у студентским организацијама и студентски представници.

Prava Studentska Priča vas poziva na seminar mladih ,,Build Yourself“

Poštovane koleginice i kolege, Prava Studentska Priča vas poziva na seminar mladih ,,Build Yourself“ koji će po prvi put biti organizovan u Nišu.
Seminar će se održati 10.novembra na Pravnom fakultetu u Nišu u trajanju od 15h-20h.
Cilj seminara je da studenti i mladi ljudi steknu veštine koje će koristiti u budućnosti. Učesnici seminara će naučiti nešto više o neverbalnoj i verbalnoj komunikaciji, koliko je važan prvi utisak, šta je to poslovni bonton i koja su pravila, koliko je bitna pravilna ishrana za svakodnevno funcionisanje, kako se piše CV i motivaciono pismo, tj. dokumenta koja prezentuju osobu.
Predavači seminara su predstavnici i direktori najuspešnijih kompanija iz Srbije i regiona kao i osobe sa iskustvom iz različitih oblasti.
Seminar će obuhvatiti niz predavanja, radionica i panel diskusija.
Učešće na seminaru je BESPLATNO za sve studente i mlade ljude koje zanima ovaj seminar.
Projekat je podržan od strane Ministarstva omladine i sporta.
Za sve učenike seminara će biti obezbeđeno i osveženje.
Prijave za seminar su BESPLATNE i možete izvršiti na sledećem linku: http://goo.gl/8zRQNV
Vaša Prava Studetnska Priča

Предавање на тему изборног система у Америци

Поштоване колегинице и колеге,
Обевештавамо вас да ће се 26.10.2016. у 14:30, у биоскопу Купина, одржати предавање на тему изборног система у Америци. Предавање ће одржати проф. David Goldfield, аутор 16 књига на тему Америчке историје. Предавање ће укључити тему избора у САД-у гледано кроз историјску перспективу, што ће бити од великог значаја за будуће генерације лидера у Србији а свакако и занимљиво студентима нашег факултета.
Млади амбасадори и Савез студената Правног факултета, позивају вас да присуствујете овом предавању.
За предавање се можете пријавити путем мејла Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. или на бр. телефона 064/980-59-04. У пријави навести Име, презиме и годину студија.
Број места је ограничен.