Изабрана трећа генерација "Младих амбасадора" на Правном факултету

И ове као и протеклих година из редова студената  Правног факултета изабрани су млади и перспективни људи са визијом и жељом за променом. Они ће у току трајања свог мандата од годину дана на упечатљив и ефикасан начин утицати на оригинално и што масовније учешће младих у култури и спорту, као и на буђење предузетничког духа код младих. Кроз социјализацију, као и директним учешћем и промоцијом виших вредности вршиће вишеструки ефекат на формирање здраве личности младог човека.

У ред "Младих амбасадора" овом приликом произведени су:

У области предузетништва:
Наташа Стојковић, студенткиња II године
Никола Веселиновић, студент II године
У области културе:
Сања Миловановић, студенткиња IV године
Софија Рашић, студенткиња III године
Немања Костић, студент III године
У области спорта:
Андрија Малишић, студент III године

Младим амбасадорима су и ове године подршку пружили :  Универзитет у Нишу, Народно позориште, Луткарско позориште Ниш, Биоскоп Купина, Народни музеј у Нишу, Студентски културни центар, Нишки културни центар, Дечији културни центар, Нишки симфонијски оркестар, Галерија савремене уметности, Народна библиотека и др.

Више информација: www.ambasador.rs.