СВЕЧАНА АКАДЕМИЈА ПОВОДОМ ДАНА ФАКУЛТЕТА - 16. мај 2014.

Дана 16. 05. 2014. године, у Амфитеатру Правног факултета Универзитета у Нишу, одржана је Свечана академија поводом 54 године постојања и рада Факултета. Академији су присуствовали представници многих факултета и универзитета из земље и иностранства, правосудних институција, локалне самоуправе и многобројни пријатељи Правног факултета и поштоваоци правне науке.

Свечану академију је отворио проф. др Мирослав Лазић, декан Правног факултета, који је уз речи добродошлице упућене гостима, одржаo пригодну беседу.

У име Ректората, присутне је поздравио ректор Универзитета у Нишу проф. др Драган Антић.

Победници 16. финалног такмичења у беседништву Правног факултета у Нишу, Марина Михајловић и Немања Радевић, својим беседама увеличали су свечаност поводом Дана Факултета.

Декан Правног факултета у Нишу проф. др Мирослав Лазић, поводом 54 године постојања и рада Факултета уручио је признања најбољим студентима Правног факултета у школској 2012/2013. години.

Својим инспиративним нумерама Свечаност је увеличао Академски мешовити хор Студентског културног центра Ниш.