СТУДЕНТИ ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА ОСВОЈИЛИ МЕДАЉЕ У ЏУДО-У

У суботу 09.05.2015. године, у хали “Чаир” одржано је прво по реду Студентско државно првенство у џудо-у.

Такмичење је организовано у сарадњи са Универзитетским Спортским Савезом Србије и Ниша, Џудо Савезом Србије и Градом Нишом.

Учешће су узели Универзитети из Београда, Новог Сада, Лепосавића, Новог Пазара и Ниша, а отворио га је ректор нишког Универзитета Драган Антић.

Пехар и медаље за наш факултет освојили су: Дијана Станковић, студент друге године, у категорији до 70кг, златну медаљу, и Александар Арсић, студент прве године, у категорији до 90кг, бронзану медаљу.

За најуспешнији Универзитет на првом Студентском државном првенву проглашен је Универзитет у Нишу.

Студенте је поводом овог великог успеха примио и декан Правног факултета у Нишу, проф. др Мирослав Лазић.