ОБЕЛЕЖЕН ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ 2015/2016. ГОДИНЕ

Правни факултет Универзитета у Нишу обележио је 01. октобра 2015. године пријем 56. генерације студената Свечаном академијом одржаној у Амфитеатру Правног факултета у Нишу.

Свечаност је отворио пригодним говором проф. др Мирослав Лазић, декан Правног факултета Универзитета у Нишу, који је поздравио госте, наставнике и сараднике, а бруцошима упутио речи добродошлице. Студентима се обратио и Ђорђе Петровић, студент продекан.

Овогодишњи апсолутни победник у свим категоријама такмичења у беседништву студената Правног факултета, Јована Мурић, извела је своју беседу.

Првих пет кандидата који су на пријемном испиту остварили најбољи резултат имали су част да им индексе уручи декан Факултета проф. др Мирослав Лазић.

Академски хор Универзитета у Нишу је и ове године увеличао пријем нове генерације студената.