ПРОМОЦИЈА ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА У МЕДИЦИНСКОЈ ШКОЛИ

У четвртак, 13.12.2018. године одржана је промоција Правног факултета Универзитета у Нишу, на Првој заједничкој промоцији факултета и високошколских установа у Медицинској школи „Др Миленко Хаџић“ у Нишу ...

У четвртак, 13.12.2018. године одржана је промоција Правног факултета Универзитета у Нишу, на Првој заједничкој промоцији факултета и високошколских установа у Медицинској школи „Др Миленко Хаџић“ у Нишу.

Заинтересованим ученицима завршних разреда представљен је начин уписа на Правни факултет, студијски програм, као и студентске активности које наш факултет нуди.

Промоцију Правног факултета вршили су сарадници у настави Игор Младеновић и Александар Арсић, демонстратор Катарина Момировић и студент продекан Марко Ћирић.