СТУДЕНТИ САВЕТНИЦИ

Тијана Миловановић, студент IV године;
саветник студентима од редног броја 094 до 124

REPORT ON THE ERASMUS + TEACHING STAFF MOBILITY PROGRAM 2017/2018

In the period from 17- 21 September 2018, Gordana Ignjatović (ESP teacher/Legal English lecturer at the Law Faculty in Niš) participated in the EU-funded ERASMUS + KA107 Teaching Staff Mobility program, organized through institutional cooperation between the University of Niš (Serbia) and Mykolas Romeris University (MRU) in Vilnius, Lithuania ...

СВЕЧАНА ДОДЕЛА ИНДЕКСА

Дана 01. октобра 2018. године, поводом почетка нове школске 2018/19. године, одржаће се Свечана академија са почетком у 12:00 сати, у Амфитеатру Правног факултета Универзитета у Нишу.

Након Свечане академије обавиће се додела индекса студентима прве године основних академских студија права.

Настава за студенте прве године почиње у уторак, 02. октобра 2018. године.

РАСПОРЕД ПО ГРУПАМА ЗА ПРЕДАВАЊА И ВЕЖБЕ СТУДЕНАТА ПРВЕ ГОДИНЕ – шк. 2018/2019.

РАСПОРЕД ЧАСОВА