СВЕЧАНА АКАДЕМИЈА ПОВОДОМ 57 ГОДИНА ФАКУЛТЕТА

Дана 18. маја 2017. године на Правном факултету у Нишу одржана је Свечана академија поводом 57 година рада. Академији су присуствовали представници многих факултета и универзитета, правосудних институција, локалне самоуправе и многобројни пријатељи Правног факултета и поштоваоци правне науке.

Свечану академију је отворио проф. др Саша Кнежевић, декан Правног факултета Универзитета у Нишу, који је уз речи добродошлице упућене гостима, одржао пригодну беседу.

У име Ректората, присутне је поздравила проф. др. Евица Петровић, проректор Универзитета у Нишу. Скупу се затим обратио и студент продекан, Милан Милутиновић.

Поводом Дана Правног факултета награђени су најбољи студенти I, II, и III године за успех постигнут у шк. 2015/2016. години, најбољи дипломирани студент у шк. 2015/2016. години, а додељена је и награда најбољем раднику у служби.

Награђени студенти I године су: Милица Дамјанић (113/15), Марица Денда (200/15), Кристина Милић (066/15) и Невена Стаменковић (006/15).

Студенти II године који су примилии признања су: Наталија Недељковић (146/14) и Братислава Ђорђевић (077/14), док су на III години најбољи били Игор Младеновић (166/13) и Душан Ћирић (201/13). Признање најбољи дипломирани студент примила је Бојана Арсенијевић (146/12).

Годишњу награду Правног факултета у Нишу, "Најбољи радник у служби" добио је Игор Ђорић.