СВЕЧАНО ОБЕЛЕЖЕН ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Правни факултет Универзитета у Нишу обележио је 01. октобра 2019. године пријем 60. генерације студената Свечаном академијом одржаној у Амфитеатру Правног факултета у Нишу.

Свечаност је отворио пригодним говором проф. др Горан Обрадовић, декан Правног факултета Универзитета у Нишу, који је поздравио госте, наставнике и сараднике, а бруцошима упутио речи добродошлице и упознао их са наставним кадром на првој години Правног факултета у Нишу.

Све присутне је поздравио и Зоран Крстић, председник Вишег суда у Нишу, као и Марко Ћирић, студент продекан.

Првих десеторо кандидата који су на пријемном испиту остварили најбољи резултат имали су част да им индексе и пригодне поклоне уручи декан Факултета проф. др Горан Обрадовић.