ЕРАСМУС+ КА131 - КОНКУРС ЗА ФИНАНСИРАНУ МОБИЛНОСТ СТУДЕНАТА

Обавештавамо Вас да је Универзитет у Нишу, у оквиру програма мобилности Еразмус+ КА131, објавио конкурс за финансирану мобилност студената у сврху студирања и обављања стручне праксе у току зимског или летњег
семестра 2024/25. године. Конкурс је објављен на wеб страници Универзитета:

Рок за пријаву на конкурс је 2. април 2024. године.

КОНКУРС УНИВЕРЗИТЕТА У НИШУ ЗА ОДЛАЗНУ МОБИЛНОСТ СТУДЕНАТА У ОКВИРУ ПРОГРАМА ЕRASMUS+ КА103

Конкурс је отворен до 20. априла 2021. године, а могу се пријавити студенти свих нивоа студија свих факултета Универзитета у Нишу, и то превасходно за мобилност у сврху студирања (Student Mobility for Studies – SMS) у трајању од најмање 3, а највише 5 месеци током зимског семестра академске 2021/2022. године. Студенти се могу пријавити и за мобилност у сврху обављања студентске праксе (Student Mobility for Traineeships - SMT) у трајању од 2 месеца.

КОНКУРС - САКУРА СТИПЕНДИЈЕ

Компанија Japan Tobacco International је, у сарадњи са Амбасадом Јапана, расписала, тринаести по реду, конкурс за Сакура стипендије, са циљем да награди најбоље предлоге за истраживачке радове на тему Јапана.

КОНКУРС - САКУРА СТИПЕНДИЈЕ

ПРЕЗЕНТАЦИЈА ФРАНЦУСКИХ И БЕЛГИЈСКИХ СТИПЕНДИЈА

Департман за француски језик Филозофског факултета Универзитета у Нишу  у петак, 15. марта, организује  презентацију француских и белгијских стипендија  у оквиру  Мастер програма ЕСФАМ.

Презентација  ће бити одржана на Филозофском факултету у Нишу у просторији 15 Д, са почетком у 12:30 сати. Презентација је отворена за све заинтересоване студенте  факултета Универзитета у Нишу.

Présentation des masters de l'ESFAM à Nis