ПРОМЕНА ТЕРМИНА ВЕЖБИ - ЈАВНЕ ФИНАНСИЈЕ И ФИНАНСИЈСКО ПРАВО

Вежбе из Јавних финансија и финансијског права, почев од 24.10.2024. године, одржаваће
се према следећем распореду:
Прва група од 15 часова: студенти са парним бројевима индекса.
Друга група од 16 часова: студенти са непарним бројевима индекса.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЗАБРАНИ РЕТРОАКТИВНЕ ПРОМЕНЕ СТАТУСА 2024.

Студенти који су у претходној школској години студирали на основу збирног уписа поена (уписали II годину студија са остварених најмање 37 ЕСПБ, III годину студија са остварених најмање 74 ЕСПБ или IV годину студија са остварених најмање 111 ЕСПБ) не могу приликом уписа наредне школске године накнадно (ретроактивно) мењати статус и годину студија.

Предавања из предмета Трговинско право

У четвртак 24.10 предавања из предмета Трговинско право биће одржана у термину од 9.00 до 11.00 уместо од 10,00 до 12,00 како је по распореду

ИСТОРИЈА ПРАВА И РИМСКО ПРАВО - ТЕРМИНИ ЗА ВЕЖБЕ

Историја права - понедељак
15h - I и VI група
16h - II и V група
17h - III и IV група

Римско право - уторак
14h - I и VI група
15h - II и V група
16h - III и IV група

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ

Због гужве око регулисања статуса за школску 2024/2025 годину, референти неће бити у могућности да се јављају на телефон. Сва обавештења око регулисања статуса налазе се на сајту Правниг факултета.

ГРАЂАНСКО ПРОЦЕСНО ПРАВО - ГРУПЕ ЗА ВЕЖБЕ

Од 22.10. вежбе из Грађанског процесног права одржаваће се у следећим терминима:

Од 9 - студенти са бројем индекса /21 и /19,
Од 10 - сви остали студенти