АРБИТРАЖНО ПРАВО - теме за есеје

Одређивање тема истраживачких есеја из предмета АРБИТРАЖНО ПРАВО одржаће се у петак, 29.03. у 11h.

МЕТОДИ РЕШАВАЊА СПОРОВА - теме за есеје

Одређивање тема истраживачких есеја из предмета МЕТОДИ РЕШАВАЊА СПОРОВА одржаће се у петак, 29.03. у 11h.

ОБАВЕШТЕЊЕ: КОЛОКВИЈУМ ИЗ МЕЂУНАРОДНОГ ТРГОВИНСКОГ ПРАВА

Колоквијум из Међународног трговинског права биће одржан 23. априла 2024. године, у учионици 5/1, са почетком у 9 сати.
Колоквијум обухвата материју Међународног економског права (испитна питања од 1-62), према уџбенику Предраг Цветковић, Урош Здравковић, „Међународно економско право, Ниш, 2020.
Положен колоквијум ослобађа од полагања првог дела предмета у неограниченом трајању.
Могућност да полажу колоквијум имају студенти који школске 2023/2024. године први пут слушају наставу из Међународног трговинског права.
Неопходно је понети индекс. За излазак на колоквијум није потребна претходна пријава предметним наставницима.

Предметни наставници: Проф. др Предраг Цветковић, Проф. др Урош Здравковић

КОЛОКВИЈУМ ИЗ ПРЕДМЕТА УСТАВНА ИСТОРИЈА СРБИЈЕ

Колоквијум из предмета Уставна историја Србије биће одржан дана 28.03.2024. године са почетком у 15 часова, у Амфитеатру. Моле се сви студенти да дођу 15 минута пре заказаног термина ради распоређивања у учионице.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ПРВИ ТЕСТ ИЗ НАСЛЕДНОГ ПРАВА

Први тест из предмета Наследно право биће одржан у петак, 5. априла 2024. године, са почетком у 10.00 часова. Тест је ослобађајућег карактера и обухвата првих 39 испитних питања.

Пријављивање за тест је обавезно (искључиво преко сајта Факултета).

Студенти се за тест могу пријавити у периоду од уторка 26. марта до уторка 2. априла 2024. године.

Право да полажу први тест имају сви студенти који нису положили испит из предмета Наследно право.

Моле се сви пријављени студенти да на дан полагања теста дођу у хол испред амфитеатра Факултета петнаестак минута пре заказаног почетка теста.