УПИС СТРУЧНЕ ПРАКСЕ ИЗ ОБЛИГАЦИОНОГ ПРАВА

Студенти могу извршити упис стручне праксе из предмета Облигационо право код проф. др Михајла Цветковића дана 4.10. у 11,00 часова, у сали одређеној за испит из Облигационог права.
Лично присуство студената није потребно.

УПИСИВАЊЕ СТРУЧНЕ ПРАКСЕ - Проф. др Дејан Јанићијевић

Уписивање стручне праксе из Породичног права код проф. др Дејана Јанићијевића биће одржана 24.09. од 11 сати и 01.10.2024. године од 11:30 сати у кабинету предметног професора. Студенти сами уписују податке о урађеној стручној пракси.

УПИСИВАЊЕ СТРУЧНЕ ПРАКСЕ - Проф. др Душица Миладиновић Стефановић

Студенти, којима је призната пракса из предмета Кривично право код проф. др Душице Миладиновић-Стефановић, могу доћи ради уписа у четвртак 26.09.2024. године, у 12 сати у кабинет професорке (кабинет у Деканату).

УПИСИВАЊЕ СТРУЧНЕ ПРАКСЕ - Проф. др милош Прица

Упис података о прихваћеној пракси биће уприличено у уторак 24. септембра 2024. године у 11 часова (кабинет број 10 на другом спрату, у анексу Факултета).
Проф. др Милош Прица

УПИС СТРУЧНЕ ПРАКСЕ - Проф. др Саша Кнежевић

Упис стручне праксе код проф. др Саше Кнежевића биће на дан испита 24.09.2024. у истој сали.

УПИС СТРУЧНЕ ПРАКСЕ ИЗ ПРЕДМЕТА КРИВИЧНО ПРАВО

Уписивање прихваћене стручне праксе из предмета кривично право код проф.др Драгана Јовашевића ће се обавити дана 26.9. у 12,30 часова у кабинету број 18, III спрат.
Лично присуство студената није потребно

УПИС СТРУЧНЕ ПРАКСЕ ИЗ ПРЕДМЕТА НАСЛЕДНО ПРАВО КОД ПРОФ. ДР НОВАКА КРСТИЋА

Упис стручне праксе из Наследног права код проф. др Новака Крстића биће обављен у четвртак, 26. септембра у термину 10:30-11:30 у кабинету предметног наставника, бр. 16 на 4. спрату.
Лично присуство студената није обавезно.
Студентима којима наведеног дана не буде уписана стручна пракса у индекс, пракса може бити уписана у неком од редовних термина за консултације из предмета Наследно право (уторком од 11 до 13 сати).
Пракса је прихваћена свим студентима осим онима који су већ обавештени да треба да изврше наложене корекције.