ПРИЈАВА ЗА ПОСЕТУ ПРАВНОМ ФАКУЛТЕТУ УНИВЕРЗИТЕТА У НИШУ – ПРАВА ПРИЛИКА ДА НАС УПОЗНАТЕ И ДОБИЈЕТЕ СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ ВЕЗАНЕ ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ, УПИС И СТУДИЈСКЕ ПРОГРАМЕ

У периоду од 03. маja 2023. године до 23. јуна 2023. године Правни факултет ће сваког радног дана примати појединце и групе матураната гимназијалаца и средњошколаца, који су заинтересовани за упис у школској 2023/2024. години.
Током посете биће организовано упознавање са студијским програмима, наставним и ваннаставним активностима, студентским животом и простором Факултета.

Заинтересовани треба да се најаве попуњавањем обрасца  - ЛИНК ЗА ПРИЈАВУ

Све информације могуће је добити на тел +381 18 4258 301, Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., www.facebook.com/prafakni, www.instagram.com/pravninis.