ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА !!!

Поштоване колегинице и колеге,
Савез студената Правног факултета у Нишу Вас, у знак солидарности са хуманитарном акцијом Студентске асоцијације НОВА Економског факултета у Нишу, позива да се у складу са својим могућностима укључите у хуманитарну акцију.
Наиме, студент друге године Економског факултета доживео је велику породичну трагедију у којој је, за веома кратко време, изгубио оба родитеља. У овом тренутку, живи са млађом сестром без старатеља и икаквих редовних примања.
Сматрамо да је наша дужност да помогнемо колеги како би на што безболнији начин преживео натежи период у животу.
Кутија за добровољне прилоге биће постављена у холу Економског факултета испред амфитеатра сваког радног дана до петка 29. маја, у периоду од 10 до 13 часова.
НАШЕ МАЛО ЊЕМУ ЗНАЧИ СВЕ!