ANKETA - Stavovi studenata u pogledu kriminaliteta, kažnjavanja i homoseksualnosti

Poštovani,
molim Vas za sudjelovanje u međunarodnom istraživačkom projektu kojem je cilj stjecanje uvida u stavove studenata u području kriminaliteta, kažnjavanja i homoseksualnosti. Istraživanje se provodi na nekoliko sveučilišta u SAD-u (Kalifornija i Teksas), Kini te zemljama u regiji (Slovenija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Srbija, Makedonija i Crna Gora). Planirani uzorak čine studenti "criminal justice" programa u SAD-u, dok se za zemlje u našoj regiji na sudjelovanje pozivaju studenti prava, kriminalistike i "pomažućih" profesija koje se mogu zaposliti u različitim tijelima i službama u okviru kaznenog pravosuđa.

poštovanjem,

prof.dr.sc. Irma Kovčo Vukadin