ОБАВЕШТЕЊЕ: НОВИ УЏБЕНИК И НОВА ИСПИТНА ПИТАЊА

Од јунског испитног рока, студенти који школске 2017/2018. године први пут слушају наставу из Међународног трговинског права, полагаће Посебни део предмета према новом уџбенику „Међународно трговинско право – Посебни део“, Ниш 2018, аутора проф. др Александра Љ. Ћирића и према новим испитним питањима која се могу наћи на Сајту Факултета у рубрици „Наставни материјали“.

Студенти који су одслушали наставу из Међународног трговинског права у претходним школским годинама, приликом полагања се могу изјаснити да ли ће Посебни део предмета полагати по старом Уџбенику и старим испитним питањима, или по новом Уџбенику и новим испитним питањима. То право се може користити најкасније до краја школске 2017/2018. године. Од почетка школске 2018/2019. године, сви студенти ће полагати Посебни део предмета према новом Уџбенику и новим испитним питањима.