УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ - МЕЂУНАРОДНО ЈАВНО ПРАВО

novo margin rightПоштоване колегинице и колеге,

пошто се велики број студената пријавио за праћење наставе преко Google Claassroom-a из предмета Међународно јавно право, како су ми рекли из нашег Рачунског центра, није могуће да се нови студенти пријаве за тај предмет (јер је попуњена максимално могућа квота студената). Због тога је направљен још један "предмет" који се зове "МЕЂУНАРОДНО ЈАВНО ПРАВО II", тако да се омогући и тим новозаинтересованим студентима који се још увек нису пријавили да се пријаве и прате наставу из Међународног јавног права. НАЈЉУБАЗНИЈЕ МОЛИМ ДА СЕ СВИ КОЈИ СТЕ СЕ ВЕЋ ПРИЈАВИЛИ ЗА ПРЕДМЕТ "МЕЂУНАРОДНО ЈАВНО ПРАВО", ДА СЕ НЕ ПРИЈАВЉУЈЕТЕ ПОНОВО ЗА ТАЈ НОВОПОСТАВЉЕНИ "ПРЕДМЕТ" МЕЂУНАРОДНО ЈАВНО ПРАВО II" , јер би то опет довело да попуњавање максимално могуће квоте студената на једном предмету. МАТЕРИЈАЛИ КОЈИ СЕ ПОСТАВЉАЈУ БИЋЕ ИДЕНТИЧНИ ЗА ОБА КРЕИРАНА ПРЕДМЕТА ("Међународно јавно право" и "Међународно јавно право II").