ГРУПЕ ЗА КОЛОКВИЈУМ ИЗ ПРЕДМЕТА УВОД У ПРАВО КОД ПРОФ. ДР МАРКА ТРАЈКОВИЋА

Дана 18. 11. и 20.11.2020. године одржаће се колоквијум из предмета Увод у право код проф. др Марка Трајковића. Професор др. Марко Трајковић ће испитивати студенте са непарним бројем индекса који су се пријавили за колоквијум. Колoквијум ће се одржати у читаоници Правног факултета на следећи начин:

18.11.2020. године
I група са почетком у 10 часова
II група са почетком у 12 часова

20.11.2020. године
I група са почетком у 10 часова
II група са почетком у 12 часова

Моле се студенти да приликом приступања колоквијуму строго поштују време одржавања и распоред по групама, као и да се придржавају свих мера заштите везаних за спречавање ширења заразе COVID 19 (одржавање дистанце. обавезно коришћење заштитне маске, избегавање непотребног задржавања и окупљања у групама у згради Факултета).

Студенти су на колоквијум дужни да понесу индекс јер без индекса неће бити дозвољено полагање колоквијума.