ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДОБРЕНИМ СТИПЕНДИЈАМА И КРЕДИТИМА ЗА ШКОЛСКУ 2020/21. ГОДИНУ

Обавештавају се студенти корисници кредита и стипендија, као и студенти који су први пут аплицирали за кредит или стипендију, да на Огласној табли Правног факултета, могу видети Извод из предлога кандидата за школску 2020/21. годину.

Кандидати су сортирани по абецедном реду и за сваког су приказани основни матични подаци, елементи за бодовање, укупан број бодова, као и описна порука. Најнижи број бодова за одобрени студентски кредит је 9,51 .

Уколико нису тачно наведени неки од елемената за бодовање који су наведени у КОНКУРСУ, кандидати треба да доставе ДОКУМЕНТОВАНЕ ПРИГОВОРЕ, уз попуњен образац који је могу добити на шалтеру Службе за наставу и студентска питања, најкасније до 22. 12. 2020године.

Такође, у складу са конкурсом, корисници достављају исправне МЕНИЦЕ, Образац бр. 6 – ИЗЈАВА ЖИРАНТА и очитану личну карту жиранта.

Менице морају бити уредне, неоштећене и попуњене према УПУТСТВУ са полеђине Обрасца бр. 6. Рок за предају, 20.02.2021.г.