ОБАВЕШТЕЊЕ О ТЕРМИНУ И РАСПОРЕДУ ТЕСТА ИЗ ПРЕДМЕТА ПРАВО ИНТЕЛЕКТУАЛНМЕ СВОЈИНЕ

Тест из предмета Право интелектуалне својине одржаће се 23. децембра 2020. године у терминину од 9.00 часова за студенте који су први пут уписали четврту годину, а за студенте који су претходних година положили тест, нови термин за полагање теста је 23. децембар 2020. године у 11.30. сати.
Распоред група и учионица биће благовремено објављен.
Моле се студенти да приликом приступања тесту строго поштују време одржавања и распоред доласка по групама. Уколико не буду поштовали распоред, неће бити у могућности да приступе полагању теста.
Студенти су дужни да се придржавају свих мера заштите везаних за спречавање ширења заразе COVID19 (одржавање дистанце, обавезно коришћење заштитне маске, избегавање непотребног задржавања и окупљања у групама у згради факултета).
Студенти треба да понесу индекс јер без индекса неће бити дозвољено полагање теста. Студенти који су претходних година положили тест, полагању могу приступити уколико имају уписан положен тест.