ОБАВЕШТЕЊЕ - СТУДЕНТСКИ КРЕДИТИ И СТИПЕНДИЈЕ

Обавештавају се студенти који су аплицирали за студентске стипендије и кредите, да је изашла коначна ранг листа као и исплатна листа која се може пронаћи на сајту Уникредит банке.
Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије најавило је исплату ПРВЕ и ДРУГЕ месечне рате, са почетком 29.01.2021.године.
Подсећају се корисници студентског кредита који нису предали сву неопходну документацију (уредно попуњену меницу, изјаву жиранта и очитану личну карту жиранта)
да то учине јер ће исплата одобреног студентског кредита бити могућа тек по достављању свих тражених докумената.

За евентуална обавештења обратите се на адресу Уникредит банка, Тим за ученичке и студентске кредите и стипендије, ул. Др Милутина Ивковића бр.2а, 11040 Београд, на телефоне 011/3691-015 и 3691-057,
или путем имејла на адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.. Студентски сајт http://studenti.unicreditbank.rs