ОБАВЕШТЕЊЕ О ТЕРМИНУ И РАСПОРЕДУ ТЕСТА ИЗ ПРЕДМЕТА УСТАВНО ПРАВО

Тест из предмета Уставно право одржаће се 6. априла 2021. године у терминину од 9.00 и 10.30 часова .
Распоред група и учионица за тест из УСТАВНОГ ПРАВА.
Моле се студенти да приликом приступања тесту строго поштују време одржавања и распоред доласка по групама. Уколико не буду поштовали распоред, неће бити у могућности да приступе полагању теста.
Студенти су дужни да се придржавају свих мера заштите везаних за спречавање ширења заразе COVID19 (одржавање дистанце, обавезно коришћење заштитне маске, избегавање непотребног задржавања и окупљања у групама у згради факултета).
Студенти треба да понесу индекс јер без индекса неће бити дозвољено полагање теста.
Студентима, који нису у могућности да полажу тест услед болести COVID 19 или одређивања мера изолације, биће омогућено накнадно усмено полагање у термину колоквијума.
Заинтересовани студенти треба да се јаве и да приложе одговарајуће доказе најкасније до 06.04. проф. др Маји Настић (Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.).