ОБАВЕШТЕЊЕ О ТЕРМИНУ КОЛОКВИЈУМА ИЗ ПРЕДМЕТА МЕЂУНАРОДНО ТРГОВИНСКО ПРАВО

Колоквијум из предмета Међународно трговинско право одржаће се 15. априла 2021. године у терминину од 13.00 часова у Амфитеатру Правног факултета.
Право изласка на колоквијум имају студенти који у школској 2020/2021. години први пут слушају предмет Међународно трговинско право (списак у наставку мејла).
Моле се студенти да приликом приступања колоквијуму строго поштују време одржавања колоквијума.
Студенти су дужни да се придржавају свих мера заштите везаних за спречавање ширења заразе COVID19
(одржавање дистанце, обавезно коришћење заштитне маске, избегавање непотребног задржавања и окупљања у групама у згради факултета).
Студенти треба да понесу индекс јер без индекса неће бити дозвољено полагање колоквијума.