ОБАВЕШТЕЊЕ О ТЕРМИНУ И РАСПОРЕДУ ПОЛАГАЊА КОЛОКВИЈУМА ИЗ ПРЕДМЕТА ПРАВНА МЕДИЦИНА

Колоквијум из предмета Правна медицина одржаће се 19. маја 2021. године у терминину од 12.00 часова у Амфитеатру Правног факултета, учионици 2/1 и читаоници Правног факултета.
Моле се студенти да приликом приступања колоквијуму строго поштују време одржавања и распоред доласка по групама. Уколико не буду поштовали распоред, неће бити у могућности да приступе полагању колоквијума.
Студенти су дужни да се придржавају свих мера заштите везаних за спречавање ширења заразе COVID19 (одржавање дистанце, обавезно коришћење заштитне маске, избегавање непотребног задржавања и окупљања у групама у згради факултета).
Студенти треба да понесу индекс јер без индекса неће бити дозвољено полагање колоквијума.