КОЛОКВИЈУМ ИЗ ПРЕДМЕТА РИМСКО ПРАВО

КОЛОКВИЈУМ ИЗ ПРЕДМЕТА РИМСКО ПРАВО- ТЕРМИНИ И СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ СТУДЕНАТА

Колоквијум из предмета Римско право  одржаће се 26. октобра 2021. године у терминима од 13.00, 15.00 и 17.00 часова у Амфитеатру Правног факултета и учионици 3/1.
Сатница колоквијума, списак пријављених студената и учионице у којима ће се колоквијум одржати, налазе се у наставку обавештења.
Моле се студенти да приликом приступања колоквијуму строго поштују време одржавања и распоред доласка . Уколико не буду поштовали распоред, неће бити у могућности да приступе полагању колоквијума.
Студенти су дужни да се придржавају свих мера заштите везаних за спречавање ширења заразе COVID19 (одржавање дистанце, обавезно коришћење заштитне маске, избегавање непотребног задржавања и окупљања у групама у згради факултета).
Студенти треба да понесу индекс јер без индекса неће бити дозвољено полагање колоквијума.