ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДОБРЕНИМ СТИПЕНДИЈАМА И КРЕДИТИМА ЗА ШКОЛСКУ 2021/22. ГОДИНУ

Обавештавају се студенти, корисници кредита и стипендија, као и студенти који су први пут аплицирали за кредит или стипендију, да на Огласној табли Правног факултета могу видети Извод из предлога кандидата за школску 2021/22. годину.
Кандидати су сортирани по абецедном реду и за сваког су приказани основни матични подаци, елементи за бодовање, укупан број бодова као и описна порука. Најнижи број бодова за одобрени студентски кредит је 10,50.
Уколико нису тачно наведени неки од елемената за бодовање који су наведени у КОНКУРСУ, кандидати треба да доставе ДОКУМЕНТОВАНЕ ПРИГОВОРЕ, уз попуњен образац који могу добити на шалтеру Службе за наставу и студентска питања или одштампати са сајта факултета, најкасније до 17.12.2021. године.
Такође, у складу са Конкурсом, корисници достављају исправне МЕНИЦЕ, Образац бр. 6 - ИЗЈАВА ЖИРАНТА и очитану личну карту жиранта.
Менице морају бити уредне, неоштећене и попуњене према Упутству са полеђине Обрасца бр. 6. Рок за предају, 20.02.2022. године.