ОБАВЕШТЕЊЕ О УСМЕНОМ КОЛОКВИЈУМУ ИЗ ПРЕДМЕТА УВОД У ГРАЂАНСКО ПРАВО И СТВАРНО ПРАВО- ДОЦ. ДР ИВАНА СИМОНОВИЋ

ОБАВЕШТЕЊЕ  О УСМЕНОМ КОЛОКВИЈУМУ ИЗ ПРЕДМЕТА УВОД У ГРАЂАНСКО ПРАВО И СТВАРНО ПРАВО- ДОЦ. ДР ИВАНА СИМОНОВИЋ

Усмени колоквијум из предмета Увод у грађанско право и Стварно право одржаће се 13. јануара 2022. године у термину од 10  часова у учионици 5/1.
Списак студената налази се у наставку обавештења.
Моле се студенти да приликом приступања усменом колоквијуму строго поштују време одржавања колоквијума.
Студенти су дужни да се придржавају свих мера заштите везаних за спречавање ширења заразе COVID19
(одржавање дистанце, обавезно коришћење заштитне маске, избегавање непотребног задржавања и окупљања у групама у згради факултета).
Студенти треба да понесу индекс јер без индекса неће бити дозвољен приступ усменом колоквијуму.