ИСПИТ ИЗ ГРАЂАНСКОГ ПРОЦЕСНОГ ПРАВА - ПРОФ. ДР НЕВЕНА ПЕТРУШИЋ И ДОЦ. ДР АНЂЕЛИЈА ТАСИЋ

Студенти којима се испит из Грађанског процесног права преклапа са другим пријављеним испитом са четврте године студија, испит могу полагати 31. јануара 2022. године, у термину од 8 часова код проф. др Невене Петрушић, односно од 9 часова код доц. др Анђелије Тасић, уколико се јаве на мејл адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. до 19. јануара 2022. године у 12 часова (навести име, презиме и број индекса).
Студенти код којих постоји преклапање, а који се не јаве до наведеног датума, полагаће испит у регуларном термину ( 24. односно 25. јануара 2022. године).