ОБАВЕШТЕЊЕ - СТУДЕНТСКИ САВЕТНИК

Драге колегинице и колеге,

Разумевајући чињеницу да је прва година тешка за студенте, а нарочито у условима пандемије, Правни факултет одлучио је да олакша студирање на тај начин што је понудио помоћ приликом припреме испита и разрешавања дилема које се код студената неминовно јављају. Помагаће вам Александра Васић, која ће бити на располагању понедељком, средом и четвртом од 11 до 13 у кабинету 7 на петом спрату. Консултације почињу од среде, 19.1.2022.
Слободни сте да јој се обратите за сваку недоумицу у погледу студирања, као и око саветовања шта је оптималан распоред активности које бисте могли да предузмете.
Такође, студенти старијих година могу се јавити уколико постоје дилеме око уписа додатног броја ЕСПБ по окончању јануарско-фебруарског испитног рока.