Стручна усавршавања

Проф. др Милена Јовановић Затила

1. Истраживачки боравак на Европа Институту Универзитета Сарланд у Сарбрикену (Немачка) од 15.02. до 29.02.2020. Боравак је омогућио DAAD у оквиру пројекта "SEE | EU Cluster of Excellence in European and International Law"
  2. Добијен сертификат од стране Универзитета у Нишу о успешно завршеној обуци за држање наставе на енглеском језику - EMI Course. (новембар-децембар 2019.)
  3. Једномесечни истраживачки боравак на Макс Планк Институту у Хамбургу (Max-Planck Institute für ausländisches und internationales Privatrecht), Немачка, 01. јун - 01. јул 2016.
  4. Истраживачки боравак на Правном факултету Универзитета Инсубриа/Комо, Италија, у оквиру TEMPUS POGESTEI Пројекта (Univesita Degli Studi Dell Insubria), април 2007.
  5. Једномесечни студијски боравак на Правном факултету Универзитета у Амстердаму (Universiteit van Amsterdam) у оквиру Columbia Summer Program in American Law (02. јул – 02. август 2005).