eTwinning акредитовани онлајн семинар: „Употреба ИКТ алата у циљу унапређења наставе“

Фондација Темпус – eTwinning национални тим за подршку организује акредитовани онлајн eTwinning семинар „Употреба ИКТ алата у циљу унапређења наставе“ у периоду од 14. до 30. новембра 2023. године.

Семинар је намењен наставницима који имају искуства са eTwinning порталом и у eTwinning пројектима. Циљна група су учитељи, наставници и стручни сарадници у основним и средњим школама, као и васпитачи у предшколским установама. Учесници семинара морају да буду регистровани и активни чланови eTwinning заједнице.

Семинар „Употреба ИКТ алата у циљу унапређења наставе“ састоји се од пет вебинара и практичних задатака. Пријављивање за семинар је могуће искључиво попуњавањем регистрационог формулара. Рок за пријаву је 5. новембар до 23.59 часова.

Због ограниченог броја места, приликом одабира учесника, поред основних критеријума за одабир, водиће се рачуна о равномерној регионалној и заступљености различитих васпитно-образовних установа, као и о времену пријаве.

Све додатне информације могу да се добију телефоном, слањем имејла или посетом сајта Фондације Темпус.