СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК - ПРИЈАВА

111new111Пријаве испита и других обавеза на докторским академским студијама права потребно је извршити у складу са Упутством бр. 06-188/2 од 02.02.2012. године.

Почев од септембарског испитног рока пријаве испита из предмета са изборне групе, као и листе изборних предмета могу бити извршене путем апликације за електронску пријаву испита.

Пријаву приступног испита и приступног рада могуће је извршити на одговарајућим обрасцима који се могу преузети са Интернет странице за докторске студије, у оквиру апликације „Обрасци".

Пријаву обавезe израде семинарског рада могуће је извршити на одговарајућем обрасцу који се може преузети са Интернет странице за докторске студије, у оквиру апликације „Обрасци".

Пријаву обавезе израде и публиковања научног чланка могуће је извршити у складу са Упутством бр. 06-700/2 од 25.04.2012. године, на одговарајућем обрасцу који се може преузети са Интернет странице за докторске студије, у оквиру апликације „Обрасци".

Право пријаве испита имају само студенти који су регулисали статус у школској 2011/2012. години.