УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ

novo margin rightПоштоване колегинице и колеге,

уколико се деси да не можете да се придружите предмету за који сте преко ЕЛЕКТРОНСКОГ СЕРВИСА добили кôд, то значи да је попуњена максимално могућа квота студената за праћење наставе на том предмету преко Google Claassroom-a.

У том случају, добићете путем ЕЛЕКТРОНСКОГ СЕРВИСА нови кôд за исти предмет који ће имати ИДЕНТИЧНЕ МАТЕРИЈАЛЕ КАО И ПРВОБИТНО КРЕИРАНИ ПРЕДМЕТ, и бићете практично друга група студената која ће пратити наставу на жељеном предмету

Веома је важно да се сви који су се већ пријавили за један предмет, НЕ ПРИЈАВЉУЈУ ПОНОВО НОВИМ КÔДОМ за тај исти предмет, како не би дошло до попуњавања максимално могуће квоте студената на једном предмету.

Нови кôдови за пријаву биће доступни преко ЕЛЕКТРОНСКОГ СЕРВИСА СТУДЕНАТА.

Сваку немогућност пријаве кôдом на предмет на Google Claassroom, пријавити на: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Молимо студентe да редовно прате обавештења на сајту Факултета и свом налогу на Електронском сервису студената.

Поштоване студенткиње,

Поштовани студенти,

Да бисте могли да пратите наставу коју у овим ванредним околностима Правни факултет организује, неопходно је да:

1. Отворите Google (Gmail) налог (За студенте који немају налог упутство се налази на следећем линку: https://support.google.com/mail/answer/56256?hl=sr)
2. Пожељно је, али није неопходно да поставите језик на Гугл налогу на српски (УПУТСТВО)
3. Прочитате кодове за предмете који су постављени у ЕЛЕКТРОНСКОМ СЕРВИСУ СТУДЕНАТА
4. Да се на основу тих кодова придружите предметима које слушате по СЛЕДЕЋЕМ УПУТСТВУ